Kruszarka do lodu

Data dodania: 27-05-2020

Opis:

W pracy każdego barmana istotna jest precyzja oraz estetyka podawania każdego napoju. Aby zapewnić odpowiednią klarowność oraz wygląd i smak podawanego drinka, należy postawić na wysokiej jakości składniki oraz lód, który ma również niebagatelny wpływ na uzyskany efekt końcowy. 

Doskonale sprawdzi się tutaj dobrej jakości kruszarka do lodu. Modele dostępne w ofercie firmy Gastro Masters pozwalają na cięcie lodu do wybranych rozmiarów, wykonane są także z wytrzymałych materiałów, gwarantujących ich długie użytkowanie. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim ostrza, które zostały wytworzone ze stali nierdzewnej. Dzięki jej właściwościom neutralizacyjnym nie zachodzi obawa przeniesienia i zmieszania różnych smaków i zapachów podczas pracy z urządzeniem. Stal jest także materiałem, który bardzo łatwo jest utrzymać w czystości.

Zakup kruszarki do lodu to nie tylko domena lokali gastronomicznych. Warto zaopatrzyć się w takie urządzenie we własnym zakresie i za jego pomocą serwować swojej rodzinie i przyjaciołom wykwintne drinki i napoje podczas upalnych, letnich miesięcy.


Informacje:

Nazwa: Gastro Masters Michał Pośnik

Adres: Szarotki 12

Miejscowość: Marki

Kod pocztowy: 05-270

Telefon: 800 800 490

WWW: https://www.goga-gastro.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

happymani.pl

TanieMilitaria.pl

Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski