Z pomocą stylisty można spełnić marze"/>

Stylista fryzur Poznań - Diamante

Data dodania: 07-03-2019

Opis:

Z pomocą stylisty można spełnić marzenie o pięknych włosach i olśnić wyglądem najbliższych. Dzięki stale rozwijającej się kadrze zaznajomionej z nowościami na rynku fryzjerskim salon diamante.pl oferuje klientom bogate usługi z zakresu pielęgnacji włosów.

Nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu? Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jaka fryzura byłaby odpowiednia do kształtu Twojej twarzy? Jeśli mieszkasz w Poznaniu, koniecznie skorzystaj z pomocy stylisty fryzur, który zajmie się Twoimi włosami, dopasowując usługę do Twoich potrzeb i stopnia zniszczenia włosów.

A może dasz się zaskoczyć? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaufaj profesjonaliście, który, wyszkolony w zakresie świadczonych usług fryzjerskich, zamieni Twoją wizję wymarzonej fryzury w rzeczywistość. To nie wszystko. W salonie oprócz standardowych usług strzyżenia i koloryzacji można skorzystać również z przedłużania włosów, a także wielu zabiegów kosmetycznych odbudowujących jego strukturę, zniszczoną przez nieodpowiednią pielęgnację. Atrakcyjne ceny  z pewnością zadowolą klientów korzystających z  usług salonu.


Informacje:

Nazwa: Diamante

Adres: Grobla 17

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-859

Telefon: 691 777 166

WWW: https://www.diamante.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Bellbox sp. z o.o.

Letnie obozy sportowe - SportujMy

BaluSteel S.C.