Nazwa Firmy: AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

Adres: św. Weroniki 24

Miasto: Kielce

Kod-pocztowy: 25-658

Telefon:

Adres strony: http://www.autowisniewski.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każdy klient , któremu potrzebna jest specjalistyczna wulkanizacja w Kielcach, powinien zwrócić się do zakładu Auto Naprawa Wiśniewski. Spotka się tam z profesjonalną wymianą ogumienia, mechanicy zadbają też o odpowiednie wyważenie i geometrę kół. Usługi świadczone przez warsztat Auto Naprawa Wiśniewski sprawią, że samochód będzie się lepiej prowadziło, będzie miał lepszą trakcję, a podczas jazdy nie będą wyczuwalne nieprzyjemne wibracje.

Usługi wulkanizacyjne uzupełniły ofertę warsztatu, w którym przede wszystkim można dokonać naprawy usterek występujących w aucie. Zakład na rynku pojawił się w 2009 roku, od tamtej pory stale rozwija ofertę. Poza wymianą ogumienia, na miejscu można również kupić nowe opony. Warsztat prowadzi sprzedaż jedynie sprawdzonych producentów. Kupując ogumienie w tym zakładzie, ma się pewność jakości na najwyższym, światowym poziomie.

Zakład prowadzi też serwis klimatyzacji, więc oferta warsztatu jest kompleksowa, co sprawia, że w jednym miejscu można gruntowanie zadbać o swój samochód.

Data dodania: 28-11-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w pobliżu

Sklep Bławatny Krystyna Tuzimek
https://sklepblawatny24.pl/